• +420 603 244 708
 • Březnová 3143/30, 321 00, Plzeň, CZ
 • zdenek.stroner@seznam.cz

18let zkušeností

Svářečských a zámečnických prácí

Naše firma byla založena v roce 2006 se zaměřením na svářečské práce a zakázkovou kovovýrobu.

Nabízíme vjezdová vrata, průmyslová vrata či vjezdové brány vlastní výroby. Všechny typy bran jsou vyráběny podle přání a požadavku zákazníka.
Nejčastějším používaným materiálem k výrobě bran jsou jäklové profily s povrchovou úpravou,(žárové zinkování, prášková barva). To vše zaručuje odolnost proti atmosférickým vlivům.

Akční ceny vjezdoých bran

Cena dvoukřídlé brány
Dvoukřídlé brány

Cena dvoukřídlé otočné brány s průjezdní šířkou do 5m

Více informací
Pojezdové posuvné brány
Pojezdové brány

Cena pojezdové posuvné brány s průjezdní šířkou 4m

Více informací
Pojezdové posuvné brány
Samonosné brány

Cena samonosné posuvné brány s průjezdní šířkou 4m.

Více informací

Naše výrobky jsou vždy na míru podle potřeb a zadání zákazníka

Samonosné posuvné brány jsou jednou z možností vjezdu na Váš pozemek. Jedná se o nejoblíbenější typ vjezdové brány. Výhodou této brány je minimální údržba zejména v zimních měsících, (odklízení sněhu). Nevýhodou posuvné brány je potřeba dostatečného prostoru pro vynesení.

Pojezdová posuvná brána se otevírá stejným způsobem jako samonosná brána, pouze s tím rozdílem, že na zemi se pohybuje po nosné kolejnici. Nevýhodou je však větší nutnost údržby vodící kolejnice, hlavně odstraňování sněhu a ledu.

Křídlové brány mohou být dvoukřídlé nebo jednokřídlé. Jedná se o klasické provedení vjezdové brány. Křídla se zpravidla zavěšují na panty s možností optimálního seřízení. Tato brána se hodí všude tam, kde není dostatečný boční prostor pro vynesení brány. Křídlové brány se mohou otevírat na pozemek nebo ven.

Ovládání vjezdové brány si můžete vybrat mezi mechanickým či s elektrickým. Elektricky ovládané brány nabízíme s elektropohony od italské firmy CAIS s.r.o. Tato firma patří mezi nejsilnější dodavatele v daném oboru. Vysoká kvalita systému s minimální údržbou jsou základem úspěchu CAME produktů. K branám dodáváme elektropohony o výkonu 130W a 300W. Napájecí napětí je 230V/60Hz. S dvoukanálovým ovladačem a bezpečnostní buňkou. Pohony se osazují na vjezdové brány samonosné, posuvné brány a jednokřídlé či dvoukřídlé brány

Výplně mohou být rozdílné. Vždy se řídíme přáním zákazníka. Jako výplně bran se používá dřevo, ocelové profily, Tahokov, plastové plotovky nebo pletivo nebo je možné využít ozdobné kované prvky

Vjezdové brány a vrata dodáváme včetně pozemních prací, betonování základu patek brány a úpravu okolí vrat, včetně přívodu elektriky pro pohon ovlánání brány. Za zákazníka zařizujeme vše od zaměření brány až po finální úpravy a předání klíčů.

Dále do naší činnosti spadá zakázková zámečnická výroba, reklamní konstrukce. Vyrábíme schodiště, zábradlí a to ve vnitřním i venkovním provedení dle Vašich vlastních projektových dokumentací a návrhů. Dále Vám můžeme nabídnout oplocení pro Váš pozemek.

Také vyrábíme modulární stojany na kola, které nepoškozují moderní kola s kotoučovými brzdami a zajišťují pevné uložení kola. Stojany na kola by neměly chybět na žádném odpočívadle cyklostezky.
Dále vyrábíme příhradové stožáry, držáky příhradových stožárů, anténní držáky a nástavce

U všech výrobků zajišťujeme povrchovou úpravu žárovým zinkem nebo práškovou barvou.

Nabízíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí. A to hlavně, se zaměřením na montáž ocelových krovů pro rodinné domy nebo výrobní, tovární a skladovací haly.

Pro realizace všech těchto výrobků zajišťujeme konzultační bezplatný servis před zahájením stavebních prací, které dále navazují na bezproblémovou a rychlou montáž. Zpracování cenové nabídky je součástí našich služeb.

 • Posuvné vjezdové brány
 • Křídlové vjezdové brány
 • Výroba a montáž ocelových konstrukcí
 • Stojany na kola
 • Reklamní konstrukce
 • Příhradové stožáry
 • Držáky příhradových stožárů
 • Anténní držáky a nástavce
 • Zakázková výroba schodišť a zábradlí
 • Svářečské práce a zakázkovou kovovýrobu
 • Zakázková výroba
 • Průmyslová garážová vrata
 • Zámečnictví
 • Průmyslové vjezdové brány
Certifikáty svářeče:
- EN 287-1 111 P BW 1.3 B t12,O PF ss nb
- EN 287-1 135 P BW 1.3 S t12,O PF ss nb
CAIS
DoorHan
Nice
Beninca
Somfy
Fac